Gayrimenkul Zirvesi

11. Gayrimenkul Zirvesi ve İstanbul Restate Gayrimenkul Fuarı

17-18 Mayıs 2011 tarihlerinde Istanbul’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ISTANBUL REstate 2011 tüm sektör tarafından benimsenerek geleneksel hale gelen 11. Gayrimenkul Zirvesi ve ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı ile birlikte bu yıl üçüncü kez gerçekleştirilmiştir. 


11.Gayrimenkul Zirvesi bu sene de Türkiye ve dünyanın önde gelen gayrimenkul şirketlerinin üst düzey yöneticilerini ve konusundaki en uzman kişileri bir araya getirmiştir. Türkiye ve dünya ekonomisinin değerlendirildiği, gelişen ülkelerin gayrimenkul sektörlerinin, Türkiye’nin konumu ve öngörülerinin ele alındığı zirvede, gayrimenkul sektöründeki yeni trendler, küresel kriz sonrası yıldızı parlayan ülkeler ve Türkiye’deki gayrimenkul sektörüne sosyolojik bakış konuları tartışılmıştır. 

Ayrıca 17 -18 Mayıs tarihlerinde düzenlenen ISTANBUL REstate Gayrimenkul Fuarı kapsamında düzenlenen panellerde Ticari Gayrimenkul Yatırımları, Tesis Yönetimi, Kentsel Dönüşüm ve Yenileme, Turizm Yatırımları, Değerleme ve Danışmanlık, Konut Yatırımları gibi sektörün tüm alt segmentlerini ilgilendiren konular tartışılmıştır. ISTANBUL REstate 2011, 1300’e yakın kurumsal ziyaretçiye ev sahipliği yapmasının yanı sıra Doğu Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika, Rusya ve CIS ülkelerinden oluşan EMEA bölgesine odaklanarak gayrimenkul sektörünün tüm alanlarını kapsamıştır.