Eğitim Programları

Gayrimenkulde Proje Geliştirme Ve Örneklerle En Etkin Kullanım (Best-Use) Uygulamaları

Program Hakkında

Eğitimin İçeriği Nedir?

Bir gayrimenkul projesinde Pazar araştırması için izlenen yöntemler, karşılaştırmalı analizleri, rol model projeler , planlanan projeyi konumlandırma, en iyi kullanım için fizibilite yaklaşımları, finansal modelleme ve analizlere giriş.

Neden Bu Eğitime Katılmalısınız?

Gayrimenkul sektöründe güncel pazar araştırması çalışmalarının gelişimini öğrenmek istiyorsanız , araştırmaların nasıl irdelendiğini merak ediyorsanız , proje geliştirme süreçleri ve arazi seçimi ile ilgili merak ettikleriniz varsa, gayrimenkul ile ilgili riskleri tanımlama konusunda başka bakış açılarını anlamak istiyorsanız , , gayrimenkul projesi geliştirirken bağımsız ve tarafsız bakış açısı en etkin ve verimli kullanımı analiz etmeyi ve nasıl modelleme yapılması gerektiğini öğrenmek istiyorsanız bu eğitime katılmalısınız.

Kimler Bu Eğitime Katılmalı?

Eğitim ile katılımcıları sektörü bütünsel değerlendirme, projelerde riskleri görme, alternatifleri ortaya koyma amacı ile çalışan gayrimenkul sektörüne yeni başlayan ve/veya orta düzey yöneticileri hedefliyor, bilgilerini yenilemek isteyen tüm sektör çalışanları katılabilir. Katılımcılar ayrıca sektör networklerini güçlendiriyor.

Eğitmenler

Neşecan Çekici

Cansel Turgut Yazıcı